OTURUM AÇMA BİLGİLERİNİZİ UNUTTUNUZ MU?

T

Tasnif ve Paketleme

Tesisimizde iki ayrı tasnif ve paketleme ünitemiz mevcuttur. Getirilen her çeşit ürün makinaların birinde renk çeşidi ve gramaj ağırlığına göre diğerinde ise renk ve ebadına göre tasnif edilebilmektedir. Böylelikle her paket veya kasada aynı renk ve aynı gram ürün olmaktadır. Paketlemede çalışan kişilerin keyfi uygulamaları ortadan kalkmaktadır. Elektronik ve bilgisayar ortamında her bir ürün 10 ayrı renk ve büyüklükte tasnif yapılabilmekte, sağlanan standardizasyon ürüne görsellik kazandırmakta ve ihraç imkanını artırmaktadır. Paketleme sistemimizle Avrupa Birliği standartları esas alınarak kalite ve görsellikten asla taviz verilmemektedir. Paketlerin üzerindeki meyveler ile altta kalan meyveler arasında farklılıkların da önüne geçilmiş olmaktadır.

Bu ünitelerimiz meyvecilik sektöründe ticaret yapanların hizmetine sunulmuştur. Bahçelerden alınan meyveler tesislerimize getirildiği takdirde istenilen boyutlarda ayrıştırılarak aynı renk ve büyüklükteki meyveler farklı kasa ve ambalajlarla sahibine iade edilecektir. Böylelikle aynı kasalarda aynı renk ve ebatta meyve olacağı için piyasa değeri ve albenisi de artırılmış olacaktır. Yakın zamanda herkes bu standartları kullanmak zorunda kalacaktır.

H

Hedeflenen Projeler

Şirketimiz depo çalışmalarıyla beraber tasnif dışı kalan ürünleri değerlendirmek amacıyla yıllık 5.000 ton kapasiteli meyve cipsi ve meyve marmelâtı üretimine geçecektir. Böylelikle insanlarımız doğal meyve cipsi ve meyve kurusu ile tanışacak, pazar değeri düşük ürünler cips veya meyve kurusu olarak piyasa şartlarında halkımızın beğenisine sunulacaktır.

Yukarı