OTURUM AÇMA BİLGİLERİNİZİ UNUTTUNUZ MU?

H

HAKKIMIZDA

Teknolojinin en son ürünlerini kullanarak siz müşterilerimize hizmet vermeyi hedefledik. Meyvecilik sektöründe kaliteli ürün elde etmek kadar uygun depo şartlarında muhafaza etmek de son derece önemlidir. Daldan koparılan her bir meyveye öncesinden masraf yapılmış ve bir o kadar da emek harcanmıştır.  Emeğe saygı ve masrafları kâra dönüştürmek için ürünleri en uygun şartlarda ve piyasanın arz talep dengesine göre en uygun zamana kadar muhafaza etmek gerekir. Artık klasik usullerle meyve depolama dönemi geçmiştir. Ülkemizde modern yöntemlerle kurulan bahçelerde kaliteli meyveler üretilmeye başlanmıştır. Ancak çok emek ve oldukça yüksek masraflarla elde edilen meyveler modern usullerle ve teknolojik donanımlı makine ekipmanların olduğu soğuk hava depolarında muhafaza edilememektedir. Bu nedenle siz müşterilerimize en son teknolojik ürün ve sistemlerin kullanıldığı soğuk hava depolarımızı sunmanın gurur ve onurunu yaşıyoruz. Bu konuda bizimle çalışmayı tercih edecek müşterilerimize de öncelikle çok teşekkür ediyoruz.

Soğuk hava depolarımız normal, kontrol atmosfer sistem ve dinamik kontrol atmosfer sistem olmak üzere üç çeşittir. Normal depolarımız dahil tamamında nemlendirme ve soğutma sistemlerimiz otomatik makinalarla yapılmaktadır. Nemlendirmelerde buharlaştırma yöntemi kullanılmaktadır. Odalarımızın panelleri yanmaz ve hava sızdırmaz özelliklidir. Otomatik nemlendirme ve soğutma makinalarımız merkezi otomasyon takip ve izlenebilirlik sistemine entegre edilmiştir. Bu nedenle ürünlerimiz 24 saat süreyle müşterilerimiz de dahil olmak üzere telefon mesajı veya internet yoluyla anlık izlenebilir konumdadır. Sezon sonu itibariyle de ürün depo girişinden çıkışına kadar geçen süre içerisindeki odanın ısı ve nem değerleri günlük grafik raporlar halinde size verilebilmektedir. Ulusal normlar ve AB uygunluk standartları belgelerine sahip bir işletmede ürünlerinizin muhafaza edileceğini şimdiden bilmenizi istiyoruz.

Odalarımızdaki ürünler her gün alanında uzman teknik eleman ve mühendislerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Çeşitli aralıklarla nişasta, sertlik ve ağırlık kaybı testlerine tabi tutulmaktadır. Modern verilere göre ısı, nem, oksijen ve karbondioksit oranları ayarlanmaktadır. Bu nedenle depolarımızdaki elmalarımıza klasik müzik dinletemeyeceğiz ama onları herkesten çok iyi muhafaza edeceğimizi bilmenizi istiyoruz. Meyvelerin dalındaki kadar taze olmasını sağlamak için en son teknolojiyi kullanıyoruz. Dinamik kontrol atmosfer özellikli depolarımızın Türkiye’nin en son teknoloji ile yapılan TEK deposu olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Kalitemiz ürünlerinize ayrıca kalite katacak, SARAYLIM Soğuk Hava Depoları alanında marka olacaktır. Kaliteyi ve markayı tercih edeceğiniz için teşekkür eder, hayırlı ve bol kazançlar dileriz.

Yönetim Kurulu Başkanı

Mustafa ILICA

 

 

Yukarı